O nas

Gdy uwielbiasz fantastykę, fantastykę naukową lub horror, najwyższy poziom zanurzenia w fikcyjnym świecie osiągniesz, grając w gry RPG. Klimatyczna miejscówka, ozdoby, handouty i figurki pozawalają się przenieść z małej nadmorskiej miejscowości czy zgiełku wielkiego miasta do światów magii i czarodziejstwa, wojen robotów czy koszmarów szalonego umysłu. My to rozumiemy. Wczówka jest dla nas najważniejsza i od młodych lat fantazjowaliśmy o stworzeniu kolekcji miniatur na każdą okazję, na każde starcie w fantastycznym świecie, ale po co robić to tylko dla siebie? Wraz z tą myślą powstał nasz sklep.

 

Jesteśmy dwójką przyjaciół, zafiksowanych w temacie RPG. Jesteśmy totalnie podjarani możliwością wydrukowania dla Ciebie jakiegoś monstrum niczym uruka z Jam Isengardu. Nasze figurki przygotowujemy z dbałością i starannością jak gdy byśmy mieli je postawić na osobistej ekspozycji. Nasze drukarki 3D i pędzelki są tu dla Was!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email kontakt@adventure-forge.pl lub telefonicznie pod numerem 662449643.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Adventure Forge

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl