Stół w trakcie gry w RPG przedstawiający wiele postaci na rozbitych statek u wybrzeża zrujnowanego miasta.

Druk na Życzenie

Jeśli nasza oferta na Allegro i Etsy nie posiada figurek, które Cię interesują, lub masz własny plik do druku 3D (np. z Hero Forge), to wykonamy dla Ciebie spersonalizowane zamówienie.

Skontaktuj się z nami i napisz, czego dokładnie potrzebujesz. Nie muszą to być figurki postaci – z przyjemnością wydrukujemy wszelkie akcesoria do gier (i nie tylko), a także elementy pól bitewnych czy miast, ozdoby i inne większe przedmioty. Pamiętaj, aby uwzględnić ilości rzeczy do wydrukowania oraz ich skalę. Jeśli plik do druku jest zbyt ciężki, to prosimy o uwzględnienie go w chmurze.

Wszystkie drukowane u nas przedmioty możemy na Twoje życzenie pomalować lub po prostu pokryć podkładem.

Zanim przejdziemy do realizacja zamówienia dokonamy wyceny. Zwykle odpowiadamy jeszcze tego samego dnia roboczego.

  1. Składając zamówienie oświadczasz, że posiadasz odpowiednią licencję lub prawa autorskie do projektu, którym się z nami dzielisz.
  2. Nie dziedziczymy ani nie uzyskuje powyższej licencji i praw autorskich do projektu (tu warto wpisać chyba podmiot prawny, spółkę). Po wykonaniu zlecenia usuwamy plik i nie czerpiemy z niego żadnych korzyści majątkowych.
  3. Nie odpowiadamy za ewentualne naruszenie praw autorskich spowodowane Twoim nieodpowiednim udostępnieniem projektu lub brakiem wiedzy o prawach autorskich.

Modele Znanych Projektantów

W tym momencie w naszej ofercie mamy figurki i modele od następujących projektantów:

  • Epic Miniatures
  • Code2

Nasze Drukarki

Zdjęcie drukarki Anycubic Photon M3 Premium na białym tle.

Anycubic Photon M3 Premium

Ta popularna drukarka to gwarancja szybkiego i sprawnego wydruku w najwyższej jakości na dużym polu roboczym. Osiąga znakomite rezultaty dzięki zaletom takim jak współczynnik kontrastu 380:1 oraz wysoka rozdzielczość 8K. Drukowane przedmioty są szczegółowe i precyzyjne.

Drukarka 3D Prusa MK3S+ na białym tle.

Prusa MK3S+

Tej często nagradzanej na całym świecie drukarki 3D używamy z białym filamentem PLA firmy Spectrum. Doskonale sprawdza się przy drukowaniu elementów o rozmiarach powyżej 20 cm, takich jak fragmentów plansz czy budowli.